Klausimai

Sužinokite išsamią informaciją, kuri bus naudinga prieš išvykstant į darbą ir viešnagės užsienyje metu.

Darbas

 • Visi, gyvenantys ir (arba) dirbantys Olandijoje ar Belgijoje, yra teisiškai įpareigoti apsidrausti sveikatos draudimu. Kai pradėsite dirbti, „PrismaWorx“ užregistruos jus sveikatos draudime, kuris priskaičiuoja pagrįstą įmoką. Tokiu būdu jums bus užtikrinta gera pagrindinė sveikatos priežiūra. Jei dirbsite Olandijoje, sveikatos draudimo įmoka bus išskaičiuota iš jūsų atlyginimo. Jei dirbate Belgijoje, jūsų sveikatos draudimo įmoką tiesiogiai nuskaičiuoja draudikas. Taip pat galite sudaryti kitą draudimo polisą, jei norite dirbti Belgijoje. Tada turite pateikti „PrismaWorx“ savo registracijos draudimo bendrovėje kopiją. Jei „PrismaWorx“ negaus šios kopijos, jūs vis tiek liksite apdraustas pagal „PrismaWorx“ kolektyvinį sveikatos draudimą.

 • Reikia atminti pasiimti su savimi pinigų pirmai viešnagės Olandijoje savaitei. Taip pat turėsite sumokėti už savo pirmuosius daiktus iš atlyginimo: Batai 25 eurų (Klientas) Darbo valandų registracijos ID 50 eurų, - (jei taikoma) Mokėjimas bus grąžintas, kai grąžinsite savo daiktus.

 • Ne, galite nemokamai prisiregistruoti „PrismaWorx“.

 • Pirmais solis ir reģistrēšanās tiešsaistē. Piesakieties uz vakanto vietu vai aizpildiet reģistrācijas formu. Tad mūsu kolēģi no personāla atlases nodaļas ar jums sazināsies.

 • Taip, žinoma, siūlome darbą poroms.

Dokumentai

 • Visi, gyvenantys ir (arba) dirbantys Olandijoje ar Belgijoje, yra teisiškai įpareigoti apsidrausti sveikatos draudimu. Kai pradėsite dirbti, „PrismaWorx“ užregistruos jus sveikatos draudime, kuris priskaičiuoja pagrįstą įmoką. Tokiu būdu jums bus užtikrinta gera pagrindinė sveikatos priežiūra. Jei dirbsite Olandijoje, sveikatos draudimo įmoka bus išskaičiuota iš jūsų atlyginimo. Jei dirbate Belgijoje, jūsų sveikatos draudimo įmoką tiesiogiai nuskaičiuoja draudikas.   Taip pat galite sudaryti kitą draudimo polisą, jei norite dirbti Belgijoje. Tada turite pateikti „PrismaWorx“ savo registracijos draudimo bendrovėje kopiją. Jei „PrismaWorx“ negaus šios kopijos, jūs vis tiek liksite apdraustas pagal „PrismaWorx“ kolektyvinį sveikatos draudimą.

 • Taip, žinoma. Jei jau turite nuosavą butą, pasistengsime jums rasti darbą regione, kuriame gyvenate. Taip pat butą galima išsinuomoti per „PrismaWorx“.

 • Darbo sutartis sudaroma standartiniam 6 mėnesių laikotarpiui. Paprastai turime ilgalaikius projektus. Mes visada iš anksto informuojame jus apie pageidaujamą darbo laikotarpį.

Apgyvendinimas

 • Taip, butą galima išsinuomoti patiems. Taip pat galima pradėti dirbti vienoje iš mūsų nakvynės vietų. Galite bet kada pradėti gyventi savo bute.

 • Taip, mūsų būstai atitinka SNF standartus. Mes teikiame didelę reikšmę savo darbuotojų pasitenkinimui.

 • Mēs parasti nodrošinām izmitināšanu tipiskās holandiešu vai beļģu mājās. Visos dzīvokļos ir vannas istaba un pilnībā aprīkota virtuve. Apskatiet mūsu lapu ar izmitināšanas variantiem, lai gūtu pirmo iespaidu. Vēlāk mēs nosūtīsim jums vairāk informācijas par izmitināšanas vietu, kurā dzīvosiet.

Atlyginimas

 • Tai priklauso nuo daugelio veiksnių. Pagalvokite apie savo amžių, laisvą darbo vietą, dirbtų valandų skaičių, galimas pamainas ir kt. Mūsų darbdaviai mielai praneš jums apie tai per kandidatavimo procesą.

 • Mūsų klientai siūlo vidutiniškai nuo 38 iki 40 valandų per savaitę.

 • Jūsų savaitinis uždarbis priklauso nuo gaunamo atlyginimo bei vidutinio darbo valandų skaičiaus per savaitę. Reikšmingas poveikis jūsų atlyginimo dydžiui priklauso nuo to, kurioje šalyje dirbsite: Olandijoje ar Belgijoje.

Koronavirusas

 • Taip, yra skirtumas. Olandijoje ir Belgijoje apribojimai dėl COVID-19 nėra visiškai vienodi. Kai kurie iš jų yra tokie patys kaip socialinis atstumas. Reikia atminti, kad kai kuriuose regionuose gali būti atliekami papildomi / skirtingi sugriežtinimai! Visada ieškokite naujausios informacijos vyriausybės svetainėje

 • Visada patikrinkite naujausius kelionių patarimus iš šalių, iš kurių keliaujate ir į kurias keliaujate. Priklausomai nuo regiono, iš kurio esate kilę, gali būti kelios papildomos sąlygos. – Olandijos vyriausybės išleisti patarimai dėl kelionių: https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19 – Belgijos vyriausybės išleisti patarimai dėl kelionių: https://diplomatie.belgium.be/en

 • Šiuo metu tai nėra privaloma, tačiau primygtinai rekomenduojame atlikti COVID-19 testą. Pastaba: tai gali pasikeisti arba būti kitaip jums! Visada patikrinkite naujausią informaciją dėl kelionių vyriausybės svetainėje: – Olandijos vyriausybės išleisti patarimai dėl kelionių: https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19 – Belgijos vyriausybės išleisti patarimai dėl kelionių: https://diplomatie.belgium.be/en

 • Visada patikrinkite naujausius kelionių patarimus iš šalių, iš kurių keliaujate ir į kurias keliaujate. Priklausomai nuo regiono, iš kurio esate kilę, gali būti kelios papildomos sąlygos. – Olandijos vyriausybės išleisti patarimai dėl kelionių: https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19 – Belgijos vyriausybės išleisti patarimai dėl kelionių: https://diplomatie.belgium.be/en

Transportas

 • Jei važiuojate autobusu, patikrinkite, kokį bagažą galite pasiimti. Jei keliaujate GTV, galite pasiimti 30 kg bagažo. Nepamirškite pasiimti savo pagalvės ir paklodžių!

Neradote atsakymo?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus! Paskambinkite jau dabar!